centralne ogrzewanie, serwis kotłów gazowych

ANGO - nowoczesne systemy grzewcze
centralne ogrzewanie kompleksowo i profesjonalnie

Historia

ANGO jest firmą usługową zajmującą się tworzeniem i obsługą nowoczesnych systemów grzewczych. Naszą specjalnością jest wykonywanie instalacji centralnego ogrzewania oraz serwis kotłów gazowych. Istniejemy od 1994r., od 1997r. współpracujemy z firmą Vaillant, liderem na europejskim rynku technologii grzewczych. Należymy do wąskiej grupy firm upoważnionych do świadczenia serwisu gwarancyjnego. W 2001r. zostaliśmy zaliczeni do grona najlepszych firm serwisowych w kraju.
W 2004r. rozpoczęliśmy współpracę z firmą Brotje, dla której również świadczymy usługi gwarancyjne. Stale podnosimy nasze kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach technicznych dotyczących najnowszych urządzeń. Mamy na swoim koncie wiele realizacji zarówno w domach jednorodzinnych, jak i blokach, biurach i halach produkcyjnych. Łącząc wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu instalacji i świadczeniu serwisu z odpowiednim zapleczem technicznym jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom profesjonalne usługi od fazy projektowej poprzez realizację, aż do późniejszej obsługi i konserwacji.

Zakres usług

Świadczymy pełen zakres usług związanych z wykonywaniem i eksploatację instalacji centralnego ogrzewania. Zajmujemy się również najnowszymi technilogiami związanymi z ogrzewaniem i wentylacją takimi jak: systemy solarne, klimatyzacja i pompy ciepła. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą →